Autor:

LKS Skołoszów

Utworzono:

24.04.2016

Pierwsza część spotkania, była wyrównana, momentami przeważaliśmy na boisku. Swoją sytuacje miał Mateusz Buczkowski, niestety Matusz strzelał z pozycji spalonej.
W drugiej połowie, gospodarze przeważali na boisku, głównie gra była rozgrywana na połowie przeciwnika. Również Mateusz Buczkowski miał swoje 2 sytuacje bramkowe, także sędzia boczny wskazał że był na spalonym. W 78 minucie przez zamieszanie w polu 16nastki tracimy bramkę, strzelcem gola był Arkadiusz Kotrych. Próbowaliśmy wyrównać wynik. W 85 minucie, goście wyprowadzili kontratak na naszą bramkę, tym razem Kamil Rębisz był sam na sam z Damianem Buczkowski, Kamil pokonał Damiana i podwyższył wynik na 2-0. Sędzia główny pod koniec spotkania zaczął działać na korzyść naszego przeciwnika, dzięki czemu nie zdołaliśmy nic zdziałać.