Crasnovia 4-1 Lechia

Crasnovia Krasne efektywnie pokonała Lechię Sędziszów Małopolski 4-1. Najwięcej informacji transferowych powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu. Wiadomo że do Grzegorza Krzaka, Tomasza Pietrasiewicz i Damiana Parysa dołączy jeszcze 4 nowych zawodników. Wiadomo już że do drużyny seniorów dołączy wychowanek naszego klubu Bartosz Gwizdak, obecnie grający w niższej klasie rozgrywkowej. Bramki dla Crasnovii zdobyli: 23 min. zawodnik testowany, 37 min. A.Szczepański, 50 min. R.Szczepański oraz w 70 min. T.Pietrasiewicz, jedyne trafienie z rzutu karnego dla Lechii zdobył Śliwa w 35 min. spotkania.

Crasnovia I połowa:

Wygachiewicz, Jaśkiewicz, zawodnik testowany 1, Kwaśniczko, zawodnik testowany 2, Krzak, Parys, Rozborski, zawodnik testowany 3, Pietrasiewicz, A.Szczepański

Crasnovia II połowa:

zawodnik testowany 4, Micał, Gwizdak, Kwaśniczko, zawodnik testowany 5, Krzak, Parys, zawodnik testowany 6, Węgrzyn, Pietrasiewicz, R.Szczepański,