Pierwszy mecz i jakże cenne trzy punkty!

Od września 2014 roku, czekaliśmy na zwycięstwo na Crasnovia Arena. W tym meczu Crasnovia, prowadzenie zapewniła sobie w 2 minucie spotkania. Zwycięskiego jak się później okazało gola strzelił Paweł Adamczyk. W tym meczu Crasnovia, tak naprawdę od samego początku kontrolowała mecz, a Piotr Kukulski  w tym meczu dużo pracy nie miał. W drugiej połowie to Crasnovia, tworzyła sytuacje bramkowe, w każdej z nich brakowało szczęścia: Pawłowi Adamczykowi, Sławomirowi Rozborskiemu, Adrianowi Szczepańskiemu czy Tomaszowi Pietrasiewiczowi.  Reasumując Crasnovia zasłużenie dopisuje 3 punkty do swojego konta, które pozwala przed meczem w Besku w którym to tamtejszy Przełom rozegra mecz ligowy z Wisłokiem Wiśniowa, zając 13 miejsce w tabeli.

Skład Crasnovii: Kukulski, Micał, Baran, Kwaśniczko, Chmiel, Parys, Krzak, Rozborski, A.Szczepański, Adamczyk (80 min. R.Szczepański), Stępień (61 min. Pietrasiewicz)

Skład Sawy: Koryl, Dziedzic, Paczocha, Róg, Woźniak (61 min. Kot), Grad(45 min, Bukała), Bereś, Wójcik, Nycz, Cieślik (61 min. Kurzeja), Nazar

Trójka sędziowska

Główny: Mariusz Złotek